DSC_6603

Oficjalnie: Magdalena Łęczycka – Mrzygłód

Mniej oficjalnie: Madzik

Data urodzenia: 30.10.1984

Historia w skrócie: Skończyłam zootechnikę we Wrocławiu. Od tego czasu zajmuję się zawodowo psami: na początku jak szkoleniowiec, później jako behawiorysta. Wreszcie znalazłam swoje miejsce na ziemi jako INSTRUKTOR OBEDIENCE.

Edukacja: Staram się wyciągać z każdego seminarium (a było ich już ponad 300, od 2006) jakąś cząstkę dla siebie. Jeżdżę również do Szwecji, Danii, Finlandii i Norwegii, aby kształcić się u najlepszych. Moimi nauczycielami są również moje psy: stabilny Kaj, rozkrzyczany Zuko i delikatny Wei.

Mocne strony: Niepohamowany głód wiedzy o psach, pracowitość, chęć ciągłego rozwoju osobistego to cechy, które bardzo określają to, jaka jestem.

_F5Q9520

Wyzwania: Gotowanie to moja słaba strona… Zdecydowanie muszę to podciągnąć, aby nikogo nie otruć 😉

Życie codzienne: Dużo pracy, psy, konie i książki wypełniają moją codzienność. Sporo też jeżdżę samochodem prowadząc obi seminaria, obozy i kursy doszkalające w Polsce i zagranicą.

Ulubione smaki: Melony, arbuzy i banany! Wspominałam o toffi?

Ulubione aktywności: Bieganie, jazda na rolkach/łyżwach, pływanie, spacery, sztuki walki. 

Hobby: Szkolenie psów, jazda konna w stylu western, czytanie książek fantasy i słuchanie muzyki, to aktywności, które bym mogła robić naprzemiennie, bez przerwy.

ki-33

Misja: Uwielbiam przygotowywać ludzi i psy do startów w zawodach obedience. Specjalizuję się w polepszaniu relacji pomiędzy człowiekiem i jego czworonogiem oraz budowaniu motywacji do współpracy. Kocham udoskonalać Wasze treningi tak, aby były jak najbardziej efektywne.

Osiągnięcia: Mgr inż. zootechniki, behawiorysta zwierzęcy COAPE, instruktor szkolenia psów, instruktor obedience. PT, Obi, IPO i Agility z Kajem. 29 miejsce na Mistrzostwach Świata Obedience z Zuko (2016). Vice Mistrz Polski Obedience 2015 z Zuko.

I wciąż chcę więcej 🙂

zuko in MS

Działalność:

  • Kyno-kursy. Dla osób, które nie są w stanie ze mną trenować stworzyłam miejsce w internecie, gdzie można czerpać z mojej wiedzy, oglądać filmiki i zadawać pytania.
  • Team Spirit czyli Klub dla największych zapaleńców OBI. Organizuję również zawody treningowe, i oficjalne, zapraszam na seminaria zagranicznych prelegentów, szkolę nowych instruktorów i doszkalam pozostałych.
  • Książka „Jak to ugryźć, czyli pies w domu” 2018
  • Kanał na YT: https://www.youtube.com/user/messaKaj